TDK-Lambda to wiodący producent światowy specjalizujący się w tworzeniu i  produkcji zaawansowanych i wysokich jakościowo źródeł zasilania. Dzięki wysoce niezawodnym produktami, ciągle rozszerza i umacnia pozycję  na globalnym rynku.

TDK-Lambda - logo

Firma TDK Lambda została założona w 2008 roku w wyniku fuzji z firmą TDK. Firma obecnie jest liderem w dziedzinie zasilania. Działy R&D zlokalizowane zostały w pięciu kluczowych obszarach funkcjonowania firmy, a mianowicie w Japonii, Chinach, reszcie Azji, w Europie i w Ameryce. Dzięki wdrożonym kompleksowym ramom obejmującym rozwój i produkcję do marketingu i serwisu, są w stanie szybko spełniać wszelkie wymagania i potrzeby klienta.

Wysoce efektywne i całkowicie niezawodne źródła zasilania od TDK-Lambda odzwierciedlają zaawansowanych technologię materiałów, skomplikowaną technologię zastosowanych metod, ocenę i symulację, a także zaawansowane projektowanie obwodów drukowanych. Produkty TDK Lambda odgrywają ważną rolę w wielu sektorach przemysłu, łącznie z telekomunikacją, przesyłaniem i składowaniem danych, placówkami medycznymi, testowaniem i mierzeniem, transportem kolejowym, zastosowaniami automative oraz urządzeniami w technologii LED. Na rynku wyposażenia przemysłowego źródeł zasilania, gdzie zaufanie jest szczególnie istotne, TDK-Lambda jest czołowym graczem na świecie.