Firmie FRIWO towarzyszy pionierski duch, który uosabia moc innowacji niemieckiej wiedzy inżynieryjnej. Ta dynamiczna firma szczyci się globalną siecią ekspertów z zakresu źródeł zasilania. Posiada nowoczesne centra rozwoju produktu, nowoczesne ośrodki produkcyjne oraz posiada szereg punktów sprzedaży w Europie, Azji i północnej Ameryce. FRIWO jest obecny na wszystkich najistotniejszych rynkach na świecie.

Friwo - logo

Portfolio firmy zawiera standardowe źródła zasilania a także źródła zasilania projektowane na zamówienie oraz rozwiązania do ładowania baterii. Friwo dostarcza jednostki zasilania i ładowarki, sterowniki oraz rozwiązania do przyciemniania światła dla technologii LED. W ofercie dostępne jest także szeroki zakres akcesoriów.

Firma Friwo niedawno zainicjowała nową dywizję baterii. Produkuje różnego rodzaju baterie z etykietą „wyprodukowane w Niemczech”. Pozwala to firmie FRIWO oferować kompletne rozwiązania mobilnych źródeł energii, od ładowarki i baterii aż do pojedynczego źródła zasilania.

Dla firmy FRIWO ten rozwój również powrotem do korzeni. Początki firmy FRIWO to właśnie produkowanie niklowo-kadmowych i kwasowo-ołowiowych akumulatorów na początku XX wieku. Natomiast w roku 1971, Friwo wynalazło pierwszy na świecie adapter AC.

Friwo może pochwalić się silną obecnością na rynku branży medycznej. Gdzie ich produkty spełniają wysokie wymagania i zapewniają niezawodną pracę wszędzie tam gdzie liczy się ludzkie życie.